Na Torze Służewiec, w gonitwie II grupy dla koni wpisanych do PASB (1600 m), w 7-konnym polu łatwo zwyciężył ELWINO (Wares – Elsana/Gafal) hod. i wł. J. Głowackiego. Druga była ATILLA (Dahess – Anomaliia/Anchar), a trzeci ORKIS JR (Magoun – Orczata Fata/Argonne HF).
Na Partynicach łatwo, o 7 długości, wygrał francuskiej hodowli GUARF DE BOZOULS (Muguet de Pascade – Guarfir de Bozouls/Dormane). Trzecie miejsce zajął jego stajenny kolega GUARNI DE BOZOULS (Muguet de Pascade – Guarnica de Agachols/Dormane), a na celowniku rozdzieliła je ECHRA (Dostatok – Echira/KA Czubuthan) hod. i wł. SK Michałów.
.
Ponadto w gonitwach triumfowały AKWANTARIO hod. i wł. R. Sumiły (4+, II gr., 1800 m) i MOHANNED AL KHALEDIAH wł. Polska AKF Sp. z o.o. (4+, hcp III gr., 1600 m).
Znamy już listę koni ze stadnin państwowych na tegoroczne aukcje Pride of Poland i Summer Sale.
PRIDE OF POLAND
SK MICHAŁÓW
1. GALERIDA 2013 (Ekstern – Galilea/Laheeb)
2. PUSTYNNA MALWA 2008 (Ekstern – Pustynna Róża/Emigrant)
3. CHERONEA 2010 (QR Marc – Chimera/Emigrant)
4. KAROLA 2010 (QR Marc – Karolina/Laheeb)
5. EL GOTTA 2017 (Ascot DD – El Mediara/Eryks)
6. EMANOLLA 2015 (Vitorio TO – Emandoria/Gazal Al Shaqab)
7. Embrion od klaczy EMANDORIA
8. Embrion od klaczy PUSTYNIA KAHILA
SK JANÓW PODLASKI
1. ADELITA 2014 (Kahil Al Shaqab – Altamira/Ekstern)
2. AKIA 2014 (Vitorio TO – Andala/Piruet)
3. AMARENA 2012 (Om El Belissimo – Amiga/Piaff)
4. ANAWERA 2012 (Piaff – Altamira/Ekstern)
5. ATANDA 2012 (Eden C – Atma/Ekstern)
6. GRACIOSA 2013 (Kahil Al Shaqab – Gratituda/Nadir I)
7. PIANOVA 2011 (Eden C – Pianissima/Gazal Al Shaqab)
8. POTENTILLA 2011 (Ekstern – Panonia/Eukaliptus)
9. PRIMERA 2009 (Eden C – Preria/Ararat)
SK BIAŁKA
1. HERGETIA 2010 (Esparto – Hermiona/Metropolis NA)
SUMMER SALE
SK MICHAŁÓW
1. WIEŻA MARZEŃ 2002 (Ekstern – Wiaźma/Arbil)
2. ELGORA 2010 (Poganin – Elgina/Ekstern)
3. WIZAWA 2014 (Equator – Wazira/Wachlarz)
4. ESKARIOLA 2015 (Vitorio TO – Espadrilla/Monogramm)
5. EL DORRA 2010 (QR Marc – El Dorada/Sanadik El Shaklan)
6. FORMISS 2013 (Esparto – Formia/Gazal Al Shaqab)
7. EDITHA 2009 (Eden C – Eirene/Gazal Al Shaqab)
SK JANÓW PODLASKI
1. ALSARA 2013 (Kahil Al Shaqab – Alegra/Ganges)
2. BERNADETTA 2010 (Ganges – Belgica/Gazal Al Shaqab)
3. BIRUNA 2011 (Equifor – Biruta/Ekstern)
4. EL SAFIJA 2017 (Paladid – Elsandra/Polon)
5. ESTONIA 2015 (Palatino – Esparta/Poganin)
6. ETERYKA 2008 ( Poganin – Etnologia/Gazal Al Shaqab)
7. PATTY 2017 (Pomian – Patanga/Om El Belissimo)
8. PRAGA 2015 (Vitorio TO - Perla/Ganges)
9. WŁODAWA 2017 (Pomian – Wołogda/Ekstern)
10. PISTOLERO 2013 (Kahil Al Shaqab – Pinga/Gazal Al Shaqab)
SK BIAŁKA
1. CAMPARIA 2009 (Pegasus – Caruza/Wachlarz)
2. EGETIA 2016 (HK Krystall – Egita/Piaff)