PZHKA
facebook wersja polska english version
PZHKA• 2019-07-29 •

Mazurek Dąbrowskiego na Sportowych Mistrzostwach Europy

 W miniony weekend w Wiener Neudstadt odbyły się afiliowane przez ECAHO Sportowe Mistrzostwa Europy Koni Arabskich, w których jak co roku z sukcesami startowali polscy zawodnicy i polskie konie.

Marta Kulczyńska i KORAB hod. SK Michałów, wł. M. Helak-Kulczyńskiej zwyciężyli w konkurencji Advanced Classic Horsemanship, zajęli 2. miejsce w Master Traditional Arabian Riding, 4. w Advanced Dressage Children Team, i 9. w Master Classic Pleasure All Around Class.

Para ujeżdżeniowa: Jagoda Kowalska i jej własności EFOROS hod. SK Janów Podlaski uplasowali się na 4. miejscu w konkurencji Master Dressage Junior Individual (FEI) oraz Master Dressage Pony Team i 6. w Master Classic Pleasure NC Championship.

Para skokowa: Karolina Hernik i FENOMEN hod. S. Redestowicza wł. T. Hernika byli 4. w konkurencji Jumping Master (100 cm) i 7. w konkursie 105 cm.

Polskie konie odnosiły też sukcesy pod zagranicznymi zawodnikami - m. in. LOGGIA hod. SK Michałów, GALAHAD hod. A. Poszepczyńskiej, EL MORO hod. P. Podgórnego czy GFH SONAR SEGANGES hod. SK Janów Podlaski.


Wszystkim serdecznie gratulujemy sukcesów i promowania polskiej hodowli na arenie międzynarodowej.

Pełne wyniki
TUTAJ

 


>>> link